שמאי מקרקעין | שמאות מקרקעין

תחומי עיסוק מקרקעין

ממליצים

"שי אברהם השמאי שסיפק לי עבודה מקצועית, איכותית וברמה גבוהה והכל במחיר סביר מאוד, אדיב, קשוב ומהיר"

"רציתי להודות לך על שירות אמין ומקצועי השירות שקיבלתי היה חם אישי ומהיר חוות הדעת הייתה מקצועית ומפורטת"

"לא צפיתי לקבל כזאת שמאות מעולה, מפורטת, עניינית, מסודרת וקריאה"

"שי אברהם ניגש לעבודה ברמה הגבוה ביותר מכל הבחינות. הן מבחינת מרץ וזריזות בעבודה, השירות שלו"

קישור לדף הממליצים

שמאי מקרקעין מומלץ – ממליצים


לכבוד שי אברהם – מכתב המלצה לשמאי מקרקעין

לאחר חיפוש קצר בעניין מחלוקת בין שכנים בעיר בני ברק בבניין חדש וחריגות בניה של הקבלן. חיפשתי שמאי שייתן חוות דעת לתביעה משפטית בהתייעצות אם פוסק הלכה. השמאות הייתה על ההשלכות של החריגות ומספר נזקים שנגרמים בבניין. לאחר שפניתי לשמאי שי אברהם התחלנו להתקדם כבר במהלך השיחה הראשונה וזאת לאחר מספר ניסיונות שעשיתי בשביל למצוא שמאי מתאים. בעבר לי ולמשפחתי היו כבר הכרות אם שמאים ולא היינו מעוניינים לחזור אליהם. 

שי אברהם ניגש לעבודה ברמה הגבוה ביותר מכל הבחינות. הן מבחינת מרץ וזריזות בעבודה, השירות שלו. הן בפגישות ובשיחות טלפון תמיד תמיד נותן מענה סבלני ואיכפתי מתעניין בלקוח שלו ומגלה אמפטיה, הן ברמה המקצועית סקר שוק לגבי המחירים של הדירות בשכונה והניתוח לפי מספר גורמים של ערך הדירה שלי בכל הקשור לחריגות וירידת שווי הנכס, ירידה של אי רישום בטאבו, צפיפות בשל החריגות, וכו..

הכל נעשה ברמה מקצועית כאשר השמאי שי אברהם הוסיף אף החלטות שיפוטיות והוציא פסקי דין לחזק דבריו ולהסבירם כאשר הפסקי דין ניתנו במספר בתי משפט שונים בארץ.  לכל אורך העבודה היינו בקשר {שהיה נחוץ} וכל דבר חשוב שניראה מתאים ושרציתי להגיד לו על הכל הוא שמע והקשיב התעניין והתייחס {ברמה המקצועית} ומה שהיה אפשר אף נכנס לחוות הדעת.  המחיר שלו היה הגון בהתחלה והתרשמתי שכדי להעסיק אותו, ולאחר שהעבודה הושלמה בעקבות ניתוח העבודה.

לא צפיתי לקבל כזאת שמאות מעולה, מפורטת, עניינית, מסודרת וקריאה. לסיום נקווה שיהיו בעזרת השם עוד רבים עם מוסר עבודה כמו של שי אברהם ולא רק בשמאות גם בתחומים אחרים.
 


לכבוד שי אברהם – שמאות מקרקעין

הנדון: מכתב תודה

רציתי להודות לך על שירות אמין ומקצועי
השירות שקיבלתי היה חם אישי ומהיר
חוות הדעת הייתה מקצועית ומפורטת
בתקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד

בברכה

אל ויק עבודות חשמל
 


מומלץ מאוד! מקצועי, איכותי שירות מהיר ויעיל ובמחיר סביר

אני עו"ד שלום הורביץ נדרשתי לשמאות עבור לקוח שייצגתי במכירת דירה, לצורך קבלת שומה עצמית וקבלת פטור ממס שבח.

פניתי אל שי אברהם השמאי שסיפק לי עבודה מקצועית, איכותית וברמה גבוהה והכל במחיר סביר מאוד, אדיב, קשוב ומהיר ועזר לי בהפחת מס ללקוח שלי.

ממליץ בחום
 


 


שמאי מקרקעין מומלץ